برنامه علمی حمل و نقل شهابی

شهابی: برنامه های علمی، زنجیره‌ کامل علمی دانشگاه‌های کشور می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، معاون پژوهش و فناوری واحد شهرری در نشست هم‌­اندیشی «برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل دانشگاه آزاد اسلامی» با تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته اعضای کارگروه حمل و نقل بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری و نیاز کشور در راستای رسیدن به دانشگاه حل مسأله تلاش کرده ایم تا با راه‌اندازی، راهبری و پشتیبانی «برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل» به عنوان موضوع محوری پژوهش تحصیلات تکمیلی واحد به اهداف، آرمان­ها و وظایف واحد تمرکز ویژه داشته باشیم.

علی شهابی رئیس دبیرخانۀ برنامۀ علمی شبکه‌­های ارتباطی و حمل و نقل دانشگاه آزاد اسلامی هم به توضیحی جامع درباره فعالیت­های انجام شده در راستای اهداف این دانشگاه و سپس به ارائۀ ساختار نظام موضوعاتِ شبکه ­های ارتباطی و حمل و نقل پرداخت.

دکتر علی شهابی تأکید کرد که برای تحقق اهداف دانشگاه به همکاری و همدلی سرمایه­ های انسانی واحد، برعهده گرفتن وظایف مشخص در راستای برنامۀ علمی و تلاش برای اعتلای هویت واحد در شرایط کنونی لازم است. بدین منظور نیاز است در گام اول در هر دانشکده متناسب با برنامه علمی واحد و با توجه به رشته ­های موجود و بهره‌­مندی از اعضای هیأت علمی، کارگروه تخصصی درون دانشکده ­ای تشکیل شود.

در انتهای این نشست اعضای هیأت علمی درباره نحوۀ تشکیل کارگروه­ ها و اقدامات سازنده به منظور تعمیق جایگاه واحد تبادل نظر کردند.

http://ana.ir/i/288362

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید